Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

Już po raz 4. Rada Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa wzięła udział w świątecznej akcji „Każdy może pomóc”. Organizatorami zbiórki prezentów dla dzieci z ubogich rodzin są Miasto Gdańsk oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku. Świąteczne posiedzenie Rady POIIB, które odbyło się 10 XII 2018r., było doskonałą okazją do charytatywnej kwesty na rzecz dzieci. Uzyskane - 970 zł, w całości przeznaczono na zakup świątecznych prezentów.

 

 

W tym roku Rada POIIB przygotowała prezenty dla dwóch 8-letnich chłopców. W paczkach znalazły się m.in. gry planszowe, buty sportowe, piłki nożne, ubrania, zabawki i słodycze. 14 grudnia 2018 r. w imieniu Rady POIIB, Pani Monika Zwolińska, przekazała prezenty organizatorom. Paczki trafiły do dzieci 18 grudnia 2018 r. podczas przedświątecznej imprezy z Mikołajem. Mamy nadzieję, że udało nam się choć trochę umilić święta podopiecznym MOPR.