Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

15 maja 2018 roku odbyła się już VI edycja Akcji Krwiodawstwa „Dajmy coś od siebie, oddając krew”, organizowana przez POIIB.
Tak, jak w poprzedniej edycji, do oddania krwi zarejestrowało się 29 osób, z których aż 27 zostało zakwalifikowanych (7 kobiet i 20 mężczyzn). Łącznie oddano 12 l i 150 ml krwi.

Udział w akcji wzięli członkowie Izby, członkowie Rady POIIB, członek Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego oraz pracownik biura POIIB. Po raz kolejny krew oddali inżynierowie budowy S-7 Nowy Dwór Gdański z firmy BUDIMEX S.A. a także inżynierowie, którzy pracują nad rozbudową i modernizacją Nabrzeża Dworzec Drzewny w Porcie Gdańsk z firmy BUDIMEX S.A. Tradycyjnie, okoliczni mieszkańcy, również nie pozostali obojętni i chętnie podzielili się tym darem, jakim jest krew.

Satysfakcja, jaka towarzyszy nam przy organizowaniu zbiórki krwi jest ogromna, a wdzięczność za pomoc i poświęcony czas jest nie do opisania.

To dzięki Wam w szpitalach na terenie województwa pomorskiego nie brakuje krwi.  

DZIĘKUJEMY! I już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję Akcji.

  


Członkowie Pomorskiej OIIB oddają krew.


Tradycją już jest, że inżynierowie budowy S-7 Nowy Dwór Gdański z firmy BUDIMEX S.A. oddają krew podczas Akcji.

Odwiedzili nas także inżynierowie z firmy BUDIMEX S.A, którzy pracują nad rozbudową Nabrzeża Dworzec Drzewny w Porcie Gdańsk.

Okoliczni mieszkańcy również nie przeszli obojętnie obok Krwiobusa.

W oczekiwaniu na swoją kolej – czyli integracja pod krwiobusem. Tematów do rozmów nie brakowało.

FOT. POIIB