Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

Tradycją stało się, że pod koniec roku, w atmosferze zbliżających się Świąt, w Pomorskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa odbywają się spotkania Delegatów.

 

07 grudnia 2017 roku Przewodniczący Rady POIIB Franciszek Rogowicz odwiedził Przedstawicielstwo w Słupsku. Na spotkaniu podsumowano działalność Izby, a Delegaci wykazywali się dużą aktywnością w rozmowie. Przewodniczący podkreślił, że POIIB staje się coraz bardziej rozpoznawalna w regionie. Podziękował  również Delegatom za współpracę oraz przekazał najlepsze świąteczne życzenia dla zebranych oraz ich rodzin.

 

Tydzień  później, w dniu 14 grudnia 2017 roku, odbyło się spotkanie Delegatów w Gdańsku.
Tematem wiodącym był nowy projekt Kodeksu urbanistyczno-budowlanego oraz propozycje zmian w przepisach wielu innych ustaw. P. Piotr Cychnerski przybliżył zgromadzonym okoliczności spotkania z Ministrem Piotrem Żukowskim oraz podkreślił fakt, że wciąż mamy wiele zastrzeżeń do projektu Kodeksu. Nie zabrakło również życzeń świąteczno-noworocznych.

Świąteczne spotkanie Delegatów w Gdańsku.Świąteczne spotkanie Delegatów w Słupsku.

 

FOT. POIIB