Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

Rada Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa już po raz trzeci wzięła udział w akcji charytatywnej, organizowanej przez Miasto Gdańsk oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku pod hasłem: „Każdy może pomóc”. Podczas świątecznego posiedzenia Rady POIIB w dniu 11 grudnia 2017 roku, odbyła się dobrowolna zbiórka pieniędzy, która wzorem lat poprzednich, cieszyła się dużą aprobatą. 

Dzięki zebranej kwocie 666,00 zł. mieliśmy możliwość spełnić marzenia dwójki dzieci z uboższych rodzin i z radością podarować prezenty.  W tym roku wylosowaliśmy listy:
- 10-letniej Wiktorii, która ma zamiar w przyszłości pracować w firmie komputerowej. Interesuje się piłką nożną. Uwielbia gry planszowe, malowanie i muzykę, oraz
- 9-letniego Pawełka, który kocha zwierzęta i w przyszłości planuje zostać weterynarzem. Lubi filmy takie, jak Gwiezdne Wojny, a jego ulubiona zabawa to gry planszowe.


Dzieci otrzymają podarunki podczas grudniowej imprezy świątecznej, w Międzynarodowych Targach Gdańskich w dniu 20 grudnia 2017 roku. 
Podopieczni MOPR-u nie wiedzą, że czeka je niespodzianka, więc liczymy, że na ich twarzach zagości tego dnia uśmiech!


Okres Świąt Bożego Narodzenia to magiczny czas!
Wesołych Świąt!
Dobrowolna zbiórka pieniędzy podczas świątecznego posiedzenia Rady POIIB.
Zakupione prezenty czekają już na dzieci. Otrzymają je podczas imprezy świątecznej w Miedzynarodowych Targach Gdańska.

 

FOT. POIIB