Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

15 maja 2017 r. odbyła się IV edycja akcji krwiodawstwa „Dajmy coś od siebie oddając krew” organizowana przez Pomorską OIIB. Ekipa ambulansu, który zaparkował przed siedzibą Izby w Gdańsku nie miała chwili wytchnienia. Przez 4 godziny do mobilnej stacji krwiodawstwa zgłosiło się 35 osób (13 kobiet i 22 mężczyzn). Do oddania krwi zakwalifikowanych zostało 26 osób, które oddały 11 litrów i 700 ml. bezcennego leku. To dwa razy więcej niż podczas poprzednich edycji. Możemy wiec mówić o naszym wspólnym sukcesie!

 

Udział w akcji wzięli inżynierowie budownictwa zrzeszeni w Pomorskiej Izbie, członkowie Rady POIIB, pracownicy pobliskich firm oraz mieszkańcy. Zorganizowane grupy inżynierów przejechały z budowy Forum Gdańsk i budowy S-7 Nowy Dwór Gdański – Kazimierzowo. Do akcji już po raz drugi włączyła się Izba Wielkopolska w osobie Mirosława Praszkowskiego – redaktora naczelnego Biuletynu WOIIB.

 

BARDZO DZIĘKUJEMY! JESTEŚCIE WSPANIALI!

 

Kolejną – V edycję akcji krwiodawstwa POIIB zaplanowaliśmy na wtorek 19 września 2017 r.

 To tylko część reprezentacji z budowy Forum Gdańsk. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedstawiciele Budimex S.A.przyjechali, po raz kolejny, aż z Nowego Dworu Gdańskiego.

 

 

fot. POIIB

Mirosław Praszkowski z Wielkopolskiej Izby w ramach wsparcia naszej akcji oddał krew w Poznaniu. Dziękujemy!