Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

Jak wygląda egzamin na uprawnienia budowlane? W jakich specjalności udzielane są uprawnienia budowlane? Jakie wymagania należy spełnić, aby przystąpić do egzaminu?

 

Przewodniczący Rady Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa Franciszek Rogowicz, p.o Przewodniczącego OKK Marek Wesołowski oraz zastępca Przewodniczącego OKK Maciej Malinowski spotkali się na Politechnice Gdańskiej ze studentami planującymi w niedalekiej przyszłości przystąpić do egzaminów na uprawnienia budowlane. Spotkanie zorganizowali studenci z Koła Naukowego Konstrukcji Betonowych "Żelbet" oraz Koła Naukowego Młodych Mostowców Politechniki Gdańskiej "Most Wanted". Odbyło się ono 24 kwietnia 2017 w Audytorium Novum Politechniki Gdańskiej.

 

Spotkanie miało na celu przybliżyć studentom Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej – przyszłym członkom Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa zasady nabywania uprawnień budowlanych. Pierwsze takie spotkanie odbyło się w ubiegłym roku.

 

 

 

 

 

 

 

fot.POIIB.