Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

Po raz drugi wręczone zostały nagrody i wyróżnienia w konkursie na najlepsze prace dyplomowe wykonane na Politechnice Gdańskiej, których fundatorem jest Pomorska Izba Inżynierów Budownictwa. Wręczenie obyło się 22 września 2016 r. na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska PG oraz 23 września 2016 r. na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki PG, podczas uroczystych inauguracji roku akademickiego 2016/2017. Dyplomy, czeki symbolizujące finansowy wymiar nagród oraz zaproszenia na Dzień Budowlanych wręczył Laureatom konkursu Przewodniczący Rady POIIB Franciszek Rogowicz. Na inauguracji Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Pomorską Izbę reprezentował prof. dr hab. inż. Krzysztof Wilde – Zastępca Przewodniczącego Rady POIIB.

Kapituła konkursu w dniu 29 czerwca 2016 r. przyznała  4 nagrody główne i 4 wyróżnienia, w tym 2 pracom wspólnym. Prace dyplomowe nagrodzono w 4 branżach: konstrukcje budowlane i inżynierskie, inżynieria transportowa, instalacje sanitarne oraz w branży elektryka i telekomunikacja.

Już dziś zachęcamy do udziału  w kolejnej edycji konkursu. Prace obronione w roku poprzedzającym rok, w którym przyznawana jest nagroda należy składać od 1 marca do 15 kwietnia w dziekanacie Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska PG.

Szczegółowe wyniki pracy Kapituły konkursu znajdują się tutaj:

http://www.pom.piib.org.pl/wiadomosci/570-kapitula-konkursu-przyznala-nagrody-i-wyroznienia-2.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 fot. POIIB