Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

Reprezentacja Pomorskiej OIIB,  w „I Ogólnopolskich Mistrzostwach Inżynierów Budownictwa w Rowerowej Jeździe na Orientację”, gościła podczas posiedzenia Rady Pomorskiej Izby Inżynierów Budownictwa, które odbyło się 20 czerwca 2016 r. Mistrzostwa odbyły się w dniach 2 - 4 czerwca 2016 r. w miejscowości Czarna w Bieszczadach k/Ustrzyk Dolnych. Pomorską OIIB reprezentowali: Dorota Dobrocińska, Jarosław Grzymała i Piotr Rosochacki. Za udział i reprezentowanie podziękował uczestnikom Przewodniczący Rady POIIB Franciszek Rogowicz, który kibicował i wspierał naszą drużynę podczas zawodów.

Drużyna POIIB zdobyła V miejsce w Rowerowym Rajdzie na Orientację.  Konkurencja ta polegała na znalezieniu 12 pkt. kontrolnych ukrytych w terenie i oznaczonych na mapie w limicie czasowym 2h i 30min. Trasa nie należała do łatwych, zwłaszcza, że dzień wcześniej padał deszcz.

Dorota Dobrocińska zajęła I miejsce wśród kobiet w konkurencji cross rowerowy indywidualny! Ten etap konkurencji, to wyścig ze wspólnego startu dla wszystkich zawodników. Trasa w formie 2 pętli ok. 3 km jedna, była bardzo trudna technicznie, złożona z kilku stromych podjazdów.

GRATULUJEMY!

 

 

 

fot. POIIB