Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

Jak powstawał Tunel drogowy pod Martwą Wisłą w Gdańsku? Jakim wyzwaniem jego budowa była dla zespołu naukowego, projektowego i dla wykonawcy. Jaki jest wpływ inwestycji infrastrukturalnych na wzrost konkurencyjności regionu pomorskiego? 

Po raz czwarty Pomorska Izba Inżynierów Budownictwa współorganizowała wraz z Urzędem Miejskim w Gdańsku oraz  Spółką Gdańskie Inwestycje Komunalne Sp. z o.o. sympozjum naukowe poświęconego budowie Tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku – jednej z najważniejszych inwestycji w Polsce.

Spotkanie odbyło się 22 kwietnia 2016 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO i poprzedziło oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce tunelu samochodowego pod wodą, drążonego metodą TBM.  Uczestniczyło w nim ponad 600 osób: członków Izb Okręgowych z całego kraju, a także studentów budownictwa, między innymi z Wrocławia, Szczecina, Torunia, Krakowa, Bydgoszczy, Białegostoku i Koszalina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. POIIB