Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

24 września 2015 r. podczas Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2015/2016 na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom konkursu na najlepszą pracę dyplomową, której fundatorem jest POIIB.

Symboliczne czeki oraz zaproszenia na Dzień Budowlanych wręczył Laureatom konkursu Przewodniczący Rady POIIB Franciszek Rogowicz. „W radością uczestniczę w tej uroczystości – mówił Przewodniczący POIIB. - Jako Izba Inżynierów Budownictwa chcemy w ten sposób docenić i wesprzeć przyszłych członków naszego samorządu. Większość z Państwa przecież po zdobyciu uprawnień budowlanych, będzie należała do Izby. To pierwsza edycja konkursu, ale nie ostatnia. Gratuluję Laureatom i życzę sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.”

Prace nagrodzono w 4 branżach: budownictwo-konstrukcje, budownictwo – inżynieria transportowa, instalacje sanitarne oraz w branży elektryka i telekomunikacja.

- Nagrody w branży elektryka i telekomunikacja wręczy zastępca Przewodniczącego Rady POIIB prof. Krzysztof Wilde podczas uroczystych  inauguracji wydziałów ETI i EiA PG.

Gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

Laureaci Nagrody Głównej dla pracy zbiorowej w branży budownictwo-konstrukcje Dorota Ciszewska– Kłos i Marcin Byczuk oraz Promotor pracy dr inż. Marzena Kurpińska.

 

 

fot. POIIB