Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

zdjęcie na www2

23 września 2019 roku Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku zorganizowała dla swoich członków, przedstawicieli branży budowlanej oraz mieszkanców Gdańska kolejną, już IX edycję "Dajmy coś od siebie oddając krew". Do oddania krwi zarejestrowało się 22 osób, z których 15 zostało zakwalifikowanych jako dawcy, a 6 osób oddało krew po raz pierwszy. Łącznie oddano 6 l i 750 ml krwi. Wszystkim dawcom bezcennego daru jakim jest krew serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia w maju!

Szanowni Państwo,

W dniu 26 września 2019 r. o godzinie 13:00 w AIRPORT HOTEL OKĘCIE w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 24 odbędą się  Centralne Uroczystości Dnia Budowlanych 2019. Współorganizatorami uroczystości są: Instytut Techniki Budowlanej, Izba Projektowania Budowlanego, Krajowa Rada Spółdzielcza, Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Stowarzyszenie Producentów Betonów, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych, Konfederacja Budownictwa i Nieruchomości i Związek Zawodowy „Budowlani”.

Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach.

Z wyrazami szacunku,

Zbigniew Janowski

Krajowy Komitet Organizacyjny

DNIA BUDOWLANYCH 2019

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Uprzejmie informujemy, że Zespół ds. Integracji i Promocji Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa planuje zorganizowanie w dniach 7 - 8 września 2019 rokuIII regat żeglarskich we Wdzydzach”

Osoby zainteresowane poprowadzeniem jachtu żaglowego proszone są o podanie takiej informacji w zgłoszeniu mailowym uczestnictwa.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w Załącznikach do niniejszej informacji.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w regatach wszystkich członków Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa!

 

Z pozdrowieniami

W imieniu Zespołu ds. Integracji i Promocji

Ryszard Kwiatkowski

Zastępca Przewodniczącego POIIB

Projekt bez tytułu

W dniu 17 czerwca 2019 roku w siedzibie Izby odbyło się posiedzenie Kapituły Nagrody V edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową, której Fundatorem jest Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w kadencji 2019-2022. 

W wyniku prac Zespołów Kwalifikacyjnych poszczególnych branż oraz Kapituły Nagrody przyznano następujące nagrody główne i wyróżnienia:

Branża: inżynieria transportowa

NAGRODA GŁÓWNA:

Marek Korzeniowski i Simon Larsson

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska, praca magisterska p.t. „Zaawansowana ocena stanu zmęczeniowego mostów przy wykorzystaniu danych monitoringu technicznego” 

Promotor: dr inż. Łukasz Pyrzowski

WYRÓŻNIENIE:

Julia Penkowska

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska PG, praca inżynierska p.t. „Utrata równości podłużnej nawierzchni drogowych” 

Promotor: dr inż. Dawid Ryś

Branża: konstrukcje budowlane i inżynierskie (włącznie z tematyką wyburzeniową)

NAGRODA GŁÓWNA:

Joanna Markowska

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska PG, praca magisterska p.t. „Projekt galerii sztuki” 

Promotor: dr inż. Marek Wesołowski

WYRÓŻNIENIE:

Kaja Ferenc

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska PG, praca magisterska p.t. „Projekt silosu stalowego o średnicy 4 m z uwzględnieniem obciążenia wybuchem pyłów” 

Promotor: dr hab. inż. Michał Wójcik

Branża: instalacje sanitarne

NAGRODA GŁÓWNA:

Anna Jakimowicz i Anna Olszewska

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska PG, praca magisterska p.t. „Klasyfikacja wymiany przewodów kanalizacyjnych na podstawie analizy 11 przypadków zlokalizowanych w różnych częściach Gdańska” 

Promotor: dr hab. Inż. Ewa Wojciechowska, prof. nadzw. PG

 

Wręczenia nagród i wyróżnień odbędzie się podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

 

podsumowanie akcji krew

13 maja 2019 roku Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku zorganizowała dla swoich członków, przedstawicieli branży budowlanej oraz mieszkanców Gdańska kolejną, już VIII edycję "Dajmy coś od siebie oddając krew". Do oddania krwi zarejestrowało się 20 osób, z których 16 zostało zakwalifikowanych jako dawcy, a 2 osoby oddały krew po raz pierwszy. Łącznie oddano 7 l i 200 ml krwi. Wszystkim dawcom bezcennego daru jakim jest krew serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia we wrześniu!

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Zachęcamy do udziału w III Ogólnopolskim Turnieju Badmintona Inżynierów Budownictwa o Puchar Przewodniczącego Rady Okręgowej Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, który odbędzie się 24 - 25 maja 2019 roku na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu.

Szczegóły organizacyjne w załącznikach.

 

P1150858 2

Szanowne Koleżanki i Koledzy, 

uprzejmie informujemy, że Zespół ds. Integracji i Promocji Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa planuje zorganizowanie w dniach 1 - 2. 06. 2019 r. rejsu żeglarskiego w Pucku. Osoby, które posiadają patent żeglarski i deklarują gotowość poprowadzenia łodzi, proszone są o podanie takiej informacji w zgłoszeniu.

Szczegóły organizacyjne w załącznikach.

Z pozdrowieniami,

w imieniu Zespołu ds. Integracji i Promocji

Ryszard Kwiatkowski

Zastępca Przewodniczącego POIIB

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Uprzejmie informujemy, że Zespół ds. Integracji i Promocji Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa planuje zorganizowanie
w dniach 8 – 9 czerwca 2019 rokuI Zawodów Paintballowych w Runowie”

Więcej informacji znajdziecie Państwo w Załącznikach do niniejszej informacji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach wszystkich członków Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa!

Z pozdrowieniami

W imieniu Zespołu ds. Integracji i Promocji

Ryszard Kwiatkowski

Zastępca Przewodniczącego POIIB

Zgłoszenia należy dokonać do 15 kwietnia 2019 r. wysyłając e-mail o tytule „I Zawody paintballowe Runowo 2019” na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści e-maila należy zgłosić chęć swojego uczestnictwa w zawodach, podać imię i nazwisko, numer członkowski POIIB oraz numer telefonu kontaktowego (ewentualnie adres e-mail - jeżeli inny niż nadawcy).

 

CZEKAMY NA WASZE PRACE DYPLOMOWE DO 15 KWIETNIA 2019r.!

Rozpoczęliśmy V edycją konkursu na najlepsze prace dyplomowe o Nagrodę  Przewodniczącego Rady Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Konkurs obejmuje prace inżynierskie i magisterskie obronione w minionym roku kalendarzowym (2018 r.) na Wydziałach: Inżynierii Lądowej i Środowiska (WILiŚ), Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki (ETI) oraz Elektrotechniki i Automatyki (EiA) Politechniki Gdańskiej. 

Prace oceniane będą w 4 kategoriach:

-konstrukcje budowlane i inżynierskie (włącznie z tematyką wyburzeniową),

-inżynieria transportowa (drogi, koleje i mosty),

-instalacje sanitarne,

-instalacje elektryczne i telekomunikacja.

Zainteresowanych prosimy o złożenie do 15 kwietnia 2019 r. wypełnionej karty zgłoszenia oraz kopii pracy w wersji papierowej lub elektronicznej (format pdf) w Dziekanacie swojego wydziału.

Wstępnej kwalifikacji prac dyplomowych dokonają Branżowe Zespoły Kwalifikacyjne, a w czerwcu Kapituła konkursu wybierze najlepsze z nich.

Nagroda ma formę dyplomu Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa i nagrody pieniężnej w wysokości 1.500,00 zł.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

W załączeniu znajduje się Regulamin oraz Karta zgłoszenia.

 

Attachments:
Download this file (Karta zgłoszenia.pdf)Karta zgłoszenia.pdf145 kB
Download this file (Regulamin.pdf)Regulamin.pdf291 kB

„KATALOG INŻYNIERA” 2018/2019

Nowe e- wydanie katalogu jest już dostępne do pobrania pod liknkiem: http://www.izbudujemy.pl/oferta

 KI pobierz m

„PRZEWODNIK PROJEKTANTA” edycja 2018

Członkowie Izb mogą zamawiać przewodnik bezpłatnie. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://www.izbudujemy.pl/formularze/przewodnikprojektanta/

 720x300 PP1 zamow