Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji "Obiekty zabytkowe. Adaptacja do współczesnych funkcji użytkowych, rewitalizacja, utrzymanie".

Zaczynamy poranną kawą od godziny 10.00, 6 czerwca 2019 r. - Qubus Hotel Gdańsk, ul. Chmielna 47-52, w Gdańsku.

Do udziału zachęcamy architektów, projektantów, architektów wnętrz oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką renowacji obiektów zabytkowych.

W programie:

  • Systemy stropowe sprężone - wymiana stropów w budynkach istniejących
  • Izolacja drgań w budownictwie i przemyśle chroniąca zarówno przed zakłóceniami z zewnątrz jak i powstającymi wewnątrz budynków mogących negatywnie wpływać na ich trwałość a także komfort osób, które się w nich znajdują
  • Jak bezpiecznie i skutecznie odprowadzić wodę z tarasów w obiektach zabytkowych?
  • Nowoczesny osprzęt elektryczny dla automatyki budynku oraz tradycyjnych instalacji
  • Remonty w budynkach zabytkowych. Skutki prawne aktualnych przepisów dla właścicieli, zarządców, administratorów - Artur Busse*)

Szczegółowy program w załączniku.

*) mgr inż. Artur Busse - absolwent Politechniki Krakowskiej, wykładowca na studiach podyplomowych; biegły sądowy w zakresie budownictwa i mykologii budowlanej; licencjonowany zarządca nieruchomości i pośrednik w obrocie nieruchomościami; mediator sądowy

Udział w konferencji jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Zainteresowanych prosimy o potwierdzenie telefoniczne na numer 12 292 64 84, 694 488 035 lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Meeting Factory Sp. z o.o.
ul. Urzędnicza 39/8
30-048 Kraków
tel. 694 488 035

Attachments:
Download this file (zaproszenie.jpg)zaproszenie.jpg444 kB