Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

Zapraszamy na SEMINARIUM POMORSKIEINSTALACJE ELEKTRYCZNE i AUTOMATYKA BUDYNKÓW adresowane do projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć, biur projektowych, wykonawców oraz inwestorów instytucjonalnych, które odbędzie się w Sopocie dn. 04.06.2019r. w godz 9.00- 14.00 w Sofitel Grand Sopot sala Balowa (parter) ul. Powstańców Warszawy 12/14 .

W ramach seminarium organizator przewiduje :

- wykłady producentów, prezentacje dotyczące nowoczesnych materiałów i technologii , nietypowych rozwiązań wsparcie techniczne oraz materiały i wytyczne do projektowania,

- wykład eksperta na temat :Instalacje elektryczne w budynkach - wymagania ochrony przeciwpożarowej a najczęstsze błędy projektowe i wykonawcze. Wymagania Dyrektywy CPR (Construction Products Regulation) w świetle polskich przepisów.

Prowadzący : st. kpt. MATEUSZ PYTEL, Komenda Miejska PSP w Gdańsku.

Seminarium jest bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest potwierdzenie uczestnictwa telefonicznie +48 664 787 055, +48 600 880 120 lub e- mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość miejsc jest ograniczona.