Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

04.04.2019 ARCHMEDIA wraz z prowadzącym Profesorem Tomaszem Siwowskim zaprasza Członków Izby do Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku na szkolenie:

"Projektowanie mostów betonowych wg Eurokodów".

Udział dla Członków Izby jest bezpłatny w ramach limitowanej puli miejsc. Program szkolenia jest umieszczony w załączniku.

Zapisy pod linkiem: www.archmedia.pl

 

 

 

Attachments:
Download this file (Program.jpg)Program.jpg321 kB
Download this file (Zaproszenie Mosty 2019-1.jpg)Zaproszenie Mosty 2019-1.jpg530 kB

ZAPROSZENIE

W imieniu firmy JD ENGINEERING, serdecznie zapraszamy projektantów konstrukcji mostowych na konferencję Nowoczesne podejście do projektowania konstrukcji mostowych”. Konferencja odbędzie się 14 marca w Gdańsku w hotelu PURO Gdańsk Old Town.

Za część merytoryczną konferencji odpowiada Pani dr inż. Anna Banaś z Politechniki Gdańskiej. Wykłady dotyczyć będą zagadnień dynamiki mostów. Pełny harmonogram spotkania w zaproszeniu.

Wydarzenie obejmuje także część praktyczną, podczas której uczestnicy będą mieli okazją zamodelować i przeanalizować most zespolony obciążając go pojazdami klasy wojskowej MLC.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do rejestracji.

Szanowni Państwo,

Wydział Budownictwa Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej (Filia w Płocku), serdecznie zaprasza na prowadzone w ścisłej współpracy z Fundacją Europejskie Centrum Certyfikacji BIM studia podyplomowe "Technologia BIM w projektowaniu i realizacji inwestycji budowlanych".

Studia te powalają zdobyć umiejętności w zakresie zarządzania i koordynacji procesu budowlanego realizowanego w technologii BIM (ang. Building Information Modeling), która coraz śmielej wkracza do polskiego budownictwa.

Oferta kierowana jest do osób zajmujących się przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych - zarówno ze strony zamawiającego, jak i wykonawcy robót i obiektów budowlanych. BIM bowiem to nie tylko zaawansowane, komputerowe modelowanie obiektu! Technologia ta została wymyślona z myślą o usprawnieniu procesu przepływu informacji począwszy od fazy przygotowania inwestycji, poprzez sprawną jej realizację na budowie, na fazie użytkowania obiektu skończywszy. Beneficjentem stosowania BIMu są zatem i projektanci, i wykonawcy, ale i docelowi użytkownicy obiektów budowlanych - inwestorzy, zarządzający w efekcie zdigitalizowanym obiektem.  

W ramach studiów słuchacze dowiedzą się:

- jak organizować przepływ informacji w procesie planowania, projektowania i realizacji inwestycji,

- jak zarządzać procesem inwestycyjno-budowlanym, realizowanym na podstawie dokumentacji BIM,

- jak koordynować pracę międzybranżowych zespołów projektowych i wykonawczych,

- jak bezpiecznie wymieniać informacje pracując w wielobranżowym zespole projektowym i na budowie,

- jak śledzić i komunikować kolizje, powstające podczas prac projektowych i na budowie,

- jak harmonogramować prace, śledzić i dokumentować ich postęp na budowie,

- jak opracowywać dokumentację  projektową, kosztorysową, powykonawczą oraz specyfikacje zgodnie z obowiązującymi standardami i dobrymi praktykami w zakresie BIM,

Przeprowadzone zostaną także w grupach o różnym poziomie zaawansowania warsztaty modelowania BIM. Początkującym użytkownikom pozwolą one poznać techniki modelowania, czytania dokumentacji i wymiany informacji, zaś praktykującym - udoskonalić swoje umiejętności.

Podczas 182 godzin zajęć przewiduje się 112 godzin praktycznych w postaci ćwiczeń komputerowych. Wszystkie zajęcia będą prowadzone przez praktykujących projektantów, project managerów, koordynatorów budów i szkoleniowców rekomendowanych przez Centrum Certyfikacji BIM.

Mamy nadzieję, że tematyka BIM i oferta studiów zainteresuje Państwa lub Państwa pracowników.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty: www.bim.pw.plock.pl lub telefonicznie 24-3672107.

dr inż. Anna Krawczyńska-Piechna

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii

 Kierownik Studiów Podyplomowych

Politechnika Warszawska

ul. Łukasiewicza 17 pok.202

09-400 Płock

http://www.pw.plock.pl

ARCHMEDIA zaprasza na konferencję szkoleniową "Konstrukcje żelbetowe 2019" dnia 28.02.2019 w Gdańsku w Narodowym Muzeum Morskim przy ul. Ołowianka 9-13, w godzinach 9.00-15.00. 

Zapisy : www.archmedia.pl

 

 

Future Centre Training Corporation zaprasza do udziału w projekcie szkoleń językowych finansowanym z funduszy Unii Europejskiej.

Projekt dla uczestników jest całkowicie bezpłatny.

 

Szczegóły w załączniku i linku - http://pomorskaakademia.projektyefs.pl/ 

Attachments:
Download this file (Informacja.pdf)Informacja.pdf145 kB

Informujemy, że Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa uruchomiła internetową telewizję, w której znajdują się filmowe materiały szkoleniowe. 

Dostęp do szkoleń jest bezpłatny i znajduje się pod adresem http://www.tvdoiib.pl/

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami.