Szkolenia i Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje o bezpłatnych szkoleniach i o działaniu POIIB wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail:
Wyrażam Zgodę
Akceptuję Regulamin

Kontakt

 

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez Panią Magdę Jastrzembską – Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Pomorskiej Izby Inżynierów Budownictwa oraz adw. Sylwię Grzybowską współpracującą przy obsłudze prawnej Pomorskiej Izby Inżynierów Budownictwa. W trakcie szkolenia poruszone zostaną kwestie ustawowych przesłanek odpowiedzialności zawodowej w budownictwie oraz aspekt praktyczny prowadzonych postępowań wyjaśniających  przez Rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej i Sądem Dyscyplinarnym. Ponadto szkolenie ma również na celu przybliżenie członkom Izby wpływu postępowań karnych toczących się w trybie przepisów karnych ustawy Prawo budowlane przed sądami powszechnymi oraz skutków prawomocnych wyroków skazujących na możliwość wykonywania zawodu i odpowiedzialność zawodową w budownictwie .

Termin szkolenia 18.03.2019 o godzinie 12.00

Miejsce szkolenia -siedziba Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Gdańsku, al.Rzeczpospolitej 4/155

Aby zarejestrować się na szkolenie należy przesłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

podając swoje dane (imię, nazwisko oraz numer członkowski).